بهزاد اباذری در سال ۱۳۵۱ در تهران متولد شد.
وی تحصیلات عالیه خود را در رشته مدیریت بازرگانی با گرایش مدیریت بازاریابی به اتمام رساند.
در سال ۱۳۷۳ در شرکت بلاک اند دکر بعنوان کارمند فروش استخدام شد و پس از گذشت ۳ سال بعنوان مدیر فروش و بعد از ۵ سال به سمت قائم مقام مدیرعامل منصوب گردید.
در سال ۱۳۸۱ با دعوت مرحوم دکتر جهانگیر کاشانی ( رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل ) به شرکت پومر که بزرگترین تولید کننده تجهیزات اداری در خاورمیانه بود با سمت مدیریت فروش دعوت به همکاری شد و پس از ۱ سال به سمت های مدیر کل فروش- مدیر مراکز پخش و مدیر توسعه شعب پومر در ایران به کار خود ادامه داد و در نهایت به سمت قائم مقام مدیرعامل منصوب گردید.
در سال ۱۳۸۲ با توجه به تحصیلات و تجارب مفید و موفقیت های چشمگیر که کسب کرده بود اقدام به آموزش پرسنل شرکت ها نمود و در سال ۱۳۸۴ اولین فیلم آموزش فروشندگی حرفه ای در ایران را با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تولید کرد.
در سال ۱۳۸۵ اقدام به تاسیس آژانس کسب و کار آفیس نمود که دارای دپارتمان های آموزش- مشاوره- برگزاری سمینار و کنگره های ملی- و انجام کلیه پروژه های تبلیغاتی بود.
در طی این ۱۶ سال آژانس کسب و کار آفیس افتخار همکاری با برند های مطرح کشور را داشته و توانسته موجبات رضایت و وفاداری آنان را فراهم آورد.
دریافت بیش از ۵۰ تقدیرنامه از بزرگان صنعت کشور خود گواهی بر این مدعاست.

اعضای تیم ما در آژانس کسب و کار آفیس